INSPIRATIVNÍ KONFERENCE pro pedagogy v KD Strakonice

Předprodej

Přijeďte do Strakonic na první ročník "Inspirativní konference pro pedagogy". 

Na konferenci načerpáte velkou dávku inspirace pro nový školní rok. 

TÉMATA PŘEDNÁŠEK: 

- Práce s třídním kolektivem - bezpečné a podporující prostředí (Začátek školního roku je ideálním časem pro to, aby se správně naladila atmosféra ve třídě. Co můžeme udělat pro dobré vztahy ve třídě? Co můžeme dělat, když v minulém roce tyto vztahy byly narušené?)

- Tvorba funkčních třídních pravidel a řetězce důsledků (Ukážeme si několik možností, jak s velkými i malými dětmi vytvořit funkční třídní pravidla. Také si povíme, jak s třídními pravidly pracovat po celý rok. Představíme Vám několik diagramů s důsledky. Tato pomůcka pomohla podpořit kázeň na mnoha státních i alternativních školách. Hostem bude jedna ze škol, kde tuto pomůcku používají)

- Hluk ve třídě (Představíme si různé metody, jak snížit hlukový smog ve třídě. Důvody, proč může hluk ve třídě vznikat. Co dělat s překřikováním nebo jak snížit hluk při skupinových aktivitách.)

V areálu KD budou rozmístěné různé inspirativní stolečky, kde si budete moci odnést ZDARMA různé metodiky, aktivity, šablony apod. 

V areálu budou také prodejní stolky, kde budou ke koupi různé pomůcky, plakáty, brožury, metodiky a jiné. 

Každá vstupenka zakoupena takto v předprodeji bude zařazena do soutěže o velmi hodnotné ceny. (Cena vstupenky na místě 1000,- Počet vstupenek je omezen kapacitou Kulturního domu)

Akci pořádá Centrum POCHODEŇ, Písek

Inspirativní konference pro pedagogy proběhne v pátek 1.9.2023 od 9,00hod. do 16,00 hod. v Kulturním domě ve Strakonicích. 

800,00 Kč